Fanfictions

14. března 2012 v 14:07 | Grace

PŘENDÁVÁM NA TUTO STRÁNKU. ;)


Blesk dvakrát do stejného místa neuhodí (Grace)

Bella je primářka. Jednou když je doma, stane se něco nečekaného. Chlapce, který se prochází venku při bouřce, zasáhne blesk.

ZDE
Pane, já se opravdu moc omlouvám (Grace)

Tohle je moje druhá jednorázovka, tak na mě buďte prosím hodní. =D

Tahle povídka je o dívce, která je ve špatnou dobu na špatném místě. Nikdy nevěřila, že by takovéto nadpřirozené bytosti mohli existovat - upíři. Ale co by se stalo, kdyby se do ní někdo takovýto zamiloval? Zachrání jí to nějak život?

ZDE


Poslední skok (Grace)

Povídka vypráví o dvou nejlepších kamarádkách Katce a Boně.

Bona je Český teplokrevník - kůň. A Katka? Jak bych to řekla? Je to její jezdkyně, ošetřovatelka a... no prostě je to kamarádství takové, jaké má být. Katka Bonu vychovala, ale nepatří jí. Každé ráno, když Katka přijede na kole do stáje, slyší Bonu jak jí zdraví svým zařehtáním. Pan Lomský, kterému patří stáj a Bona, naučil Katku jezdit. Už je to 5 let co k němu přišla poprvé. A dnes to bude naposled.

Toto je moje první jednorázovka se smutným koncem. Pokud nemáte někdo moc rád nerozepsané povídky, radím vám, ať si tuhle jednorázovku radši nečtete. Protože sní, zrovna dvakrát moc nadšená nejsem. =D

ZDE

New Moon tak trochu jinak (Grace)Stav: rozepsaná
Pohled: Isabella, vypravěč
Hlavní postavy: Isabella Marie Swan, Jacob Black, Cullenovi,...

Děj: Jak už vám napověděl název povídky, bude to o Novém měsíci. Jenže nebude stejný, tak jak ho známe z knížek nebo filmů. Bude úplně jiný. Bella už nebude tak hloupě uvažovat a zůstane s Jacobem. A proč to všechno? Protože Bella bude nesmrtelná, ale ne tak, jak si myslíte.

Začátek jsem opsala z knížky, abyste se chytili. První kapitola začíná tím, jak se Bella snaží pochopit, proč jí Jacob neodpovídá na telefonáty. V dalších kapitolách se přijde Jacob Belle omluvit. Ona přes noc zjistí, co je zač, a tak za ním odjede ve svém náklaďáčku do La Push, aby mu tu novinu sdělila. Jenže to by nebyla Bella, aby se něco nepřihodilo. Chcete vědět, co se stane? A jak vůbec může být Bella nesmrtelná, když není upír?

ZDE


Polibek vlkodlaka (Kami a Grace)


Napsaly: Kami a Grace
Stav: Dokončená
Žánr: Drama, romance
Hlavní postavy: Christine, Silver, Enemy,..
Pohled: Vypravěč
Počet kapitol: 27

Děj: Christine Loue sledovala hnědovlasého vlkodlaka, jak si hraje se svým tříletým synem. Smáli se. Sledovala jejich štěstí. A nechápala ho.

"Blue! Pojď k nám!" zavolal na ni rozesmátý vlkodlak.

Tina se ale jen otočila a odcházela do temnoty lesa. Mladík si povzdychl a úsměv na rtech mu vystřídala lítost v očích a soucit v srdci. Náš příběh ale nezačíná tady...naopak, to už je téměř jeho konec. Náš příběh začíná na jiném místě a v jiné době - mnoho a mnoho úplňků před touto chvílí. V době, kdy Christine ještě věděla co je to štěstí. V době, kdy se ještě uměla smát. V době, kdy by nezlomila vaz nejlepšímu příteli, i kdyby jí dali rozkaz. A to je její příběh...

...příběh o dívce, která neměla nic, ale i tak se jim povedlo všechno jí vzít
...příběh o dívce, ze které doslova vymlátili její lidskost
...příběh o dívce, která se stala vlkem
...příběh o dívce, která ztratila jméno
...příběh o dívce, které říkají Blue
...příběh o dívce, kterou políbil vlkodlak.

ZDE


Nenávist nebo láska (LanQka)


Napsala: LanQka
Upravila: Grace

Stav: Rozepsaná
Žánr: Drama, romance
Hlavní postavy: Elena, Damon, Stefan,...
Pohled: Elena, bratři Salvatorovi
Počet kapitol: 15

Děj: ichni určitě známe The Vampire Diaries (Upíří Deníky). Myslím, že můj nápad byl geniální a vy se mnou budete určitě souhlasit. Takže tato povídka vypráví o Eleně Gilbert z městečka jménem Mystic Falls. Bydlí u své tety Jenny společně se svým bratrem Jeremym. Rodiče jim zemřeli při autonehodě, když jejich auto sjelo z mostu. Elenu zachránil Stefan, ale její rodiče zachránit nestihl. Jeho bratr Damon je krutý a zabíjí neviné lidi, aby uhasil svou žízeň. Ale postupem času, se začne měnit k lepšímu, kvůli Stefanovi přítelkyni. Kvůli Eleně. Elena si píše od svých patnácti let deník, ale co se stane, když zapomene? A bude si vůbec chtít vzpomenou? Ovlivnil jí snad někdo? A miluje pořád Stefana? V této povídce bude hodně nebezpečí, nenávisti, ale také lásky a zvratů. Prosím Hate or love (Nenávist nebo láska) je jenom pro ty, co aspoň trochu znají Upíří deníky.

ZDE


Nenávist nebo láska 2 (LanQka)


Napsala: LanQka
Upravila: Grace

Stav: Rozepsaná
Žánr: Drama, romance
Hlavní postavy: Elena, Damon, Stefan,...
Pohled: Elena, bratři Salvatorovi
Počet kapitol: neznámo

Děj: Mezitím, co se Damon snažil vzpamatovat ze svého údajného nepřítele, který se ho pokusil nejednou zabít, Elena žila dál spokojeným životem se svou věrnou láskou Stefanem. Na to, že někdy milovala a rozhodla se, být s jiným, byla přinucena zapomenout. Místo toho ji Stefan nabídl všechno, po čem kdy toužila - miloval ji a ochraňoval.

Milovala však ona jeho?

ZDE

Smečka (Andrea R. Cremerová)


Stav: Rozepsaná
Žánr: Sci-fi, fantasy
Hlavní postavy: Calla, Ren, Shay,...
Pohled: Calla
Autor: Andrea R. Cremerová
Počet kapitol: Zatím neznámí

Děj: Calla Torová není jen tak obyčejná americká středoškolačka: je rozená bojovnice, navíc vede smečku Nightshadeů. Většinu života tráví v lidském těle, ale stačí nepatrný impulz, drobné ohrožení, a promění se ve vlčici. Když v horách narazí na lidského mladíka napadeného medvědem grizzly, nezaváhá a zachrání ho. Poté se zadívá do jeho očí a začne pochybovat o věcech, o nichž nikdy nepochybovala. Je možné, že by se mohla svému předem určenému osudu vyhnout? Co by v jejím v životě mělo být na prvním místě: slepá oddanost pravidlům, anebo láska? A opravdu mají pravidla, na kterých tak lpí, zajistit všem lidem na světě bezpečí, jak si až dosud myslela?

ZDE


Druhý díl série Smečka - Vzpoura (Andrea R. Cremerová)


Stav: Rozepsaná
Žánr: Sci-fi, fantasy
Hlavní postavy: Calla, Ren, Shay,...
Pohled: Calla
Autor: Andrea R. Cremerová
Počet kapitol: Zatím neznámí

Děj: Calle se Shayem se díky Hledačům podařilo na poslední chvíli dostat z hrůzyplného domu Bosquea Mara. U Hledačů našli azyl i spojenectví a konečně můžou být spolu. Jenže Calla se probudí z mdlob do děsivé nejistoty: netuší, co se stalo s členy její smečky, s její rodinou, a strachuje se o život Rena, mladíka, který jí byl už dávno předurčen jako životní druh. Poté co se do úkrytu Hledačů dostane Callin bratr Ansel, její nejhorší obavy se potvrdí… Cítí, že svůj útěk a jeho následky může odčinit jen tehdy, když se vydá zpět do Vailu a mladé vlky osvobodí. Naštěstí Hledače, kteří se jí ujali, nemusí nijak zvlášť přesvědčovat. Záchranná výprava začíná…

ZDE


Třetí díl série Smečka - Oběť (Andrea R. Cremerová)


Stav: Rozepsaná
Žánr: Sci-fi, fantasy
Hlavní postavy: Calla, Ren, Shay,...
Pohled: Calla
Autor: Andrea R. Cremerová
Počet kapitol: Zatím neznámí

Děj: Calle se podařilo přivést na stranu Hledačů Rena, který se měl stát jejím druhem a vůdcem smečky. Tím se však ocitla v nepříjemné pozici - Ren i Shay po ní touží a na tom, koho z nich si vybere, závisí jak její osobní štěstí, tak osud smečky a výsledek výprav za mocnými artefakty, které Shayovi umožní bojovat s magií Strážců a porazit nejmocnějšího z nich, Bosquea Mara. Calle nezbývá než na čas zapomenout na hlas svého srdce: začíná dobrodružný a smrtelně nebezpečný hon za zbývajícími částmi elementálního kříže, zbraně, která jako jediná může zvrátit válku ve prospěch Hledačů. Mrtvých na obou stranách přibývá, a jak se blíží závěrečná bitva, pro Callu je stále obtížnější zachovat neutralitu. To ale ještě netuší, že největší oběť je všechny teprve čeká…

ZDE


Stmívání (Stephenie Meyerová)


Hlavní postavy: Isabella Swan a Edward Cullen
Vedlejší postavy: Jacob Black, Cullenovi,...
Žánr: Drama, Romance
Pohled: Isabella Swan

Děj: Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, ani Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Milenci však balancují na ostří nože - mezi touhou a hrozným nebezpečím.

Ve třech bodech jsem si byla naprosto jistá.

Zaprvé, Edward je upír.

Zadruhé, část jeho osobnosti - a já jsem nevěděla, jak silná je to část - žízní po mé krvi.

A zatřetí, jsem do něj bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná.

ZDE


Nový měsíc (Stephenie Meyerová)


Hlavní postavy: Isabella Swan, Jacob Black a Edward Cullen
Vedlejší postavy: Charlie Swan, Billy Black, Cullenovi,...
Žánr: Drama, Romance
Pohled: Isabella Swan

Děj: Pro Bellu Swanovou je jedna osoba důležitější než vlastní život: Edward Cullen. Ale zamilovat se do upíra je daleko nebezpečnější, než si Bella dovede vůbec představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zlého upíra, avšak nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují, jejich potíže teprve začínají... Zejména když se seznámí s rodinou, jejíž příslušníci se mohou změnit ve vlkodlaky, nesmiřitelné zabijáky upírů.

Vsunula jsem prst pod hranu papíru a trhla s ním pod páskou.

"Kruci," zamumlala jsem, když mě papír řízl do prstu.

Z ranky mi vytekla jediná kapka krve. Všechno se to seběhlo tak rychle.

"Ne!" vykřikl Edward...

Omámeně jsem vzhlédla od jasně červené krve pulsující z mé ruky - do hořečnatých očí šesti náhle hladových upírů.

ZDE


Zatmění (Stephenie Meyerová)


Hlavní postavy: Isabella Swan, Jacob Black a Edward Cullen
Vedlejší postavy: Charlie Swan, Volturiovi, Cullenovi,...
Žánr: Drama, Romance
Pohled: Isabella Swan

Děj: Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?

V tom mrtvém tichu zapracovala moje ituice a mně najednou všechny podrobnosti zapadli do sebe.

Edward nechtěl, abych něco věděla.

Jacob by to předemnou naopak netajil.

Stalo se něco, co vyhnalo Cullenovi i vlky do lesů, takže se vzájemně pohybovali v nebespečné blízkosti...

Stalo se něco, co jsem stejně čekala.

Věděla jsem, že to přijde znovu, i když jsem si přála, aby se to už nikdy nevrátilo.

Nemělo to asi nikdy skončit.

ZDE


Rozbřesk (Stephenie Meyerová)


Hlavní postavy: Isabella Swan, Jacob Black a Edward Cullen
Vedlejší postavy: Charlie Swan, Volturiovi, Cullenovi,...
Žánr: Drama, Romance
Pohled: Isabella Swan

Děj: Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně proplétá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života - objevená ve Stmívání a poté roztřepená a potrhaná v Novém měsíci a Zatmění - zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady?

Rozpoutala se bitva uvnitř mého těla - moje uhánějící srdce závodilo s útočícím ohněm.

Oba prohrávali.

Oheň měl na kahánku, protože strávil všechno hořlavé; mé srdce klusalo ke svému poslednímu úderu.

Ohěň se stáhl, s konečným, nesnesitelným vzedmutím se soustředil uvnitř toho posledního lidského orgánu.

Po vzedmutí následoval hluboký, dutě znějící úder.

Srdce mi dvakrát poskočilo a pak ještě jednou tiše udeřilo.

Nebylo slyšet žádný zvuk.

Žádný dech...ani můj.

Nepřítomnost bolesti bylo v tu chvíli jediné, co jsem dokázala chápat.

A pak jsem otevřela oči a v úžasu se podívala nad sebe.

ZDE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama